top of page

Новини будівництва

     Лише кілька тижнів тому за ініціативою голови обласної ради Гліба Пригунова пройшов благодійний вечір зі збору коштів для зведення собору Пресвятої Богородиці. І вже сьогодні можна поділитися першими успіхами. 

    Були отримані усі технічні умови на електропостачання та будівництво храму. Згідно цим даним проект підкорегували і його вже схвалили усі комунальні служби міста! 

     Завершено відновлювальні роботи з благоустрою паркової зони, тобто підготовка землі. Це було досить важке завдання, адже через зелені насадження техніка не могла під’їхати до ділянки. Тому до цих робіт було залучено пів сотні осіб! 

     І найважливіше! Побудовано більше 400 метрів кабельної лінії. В роботу її запустять вже у січні. Тоді будівельники зможуть приступити до активної фази робіт. 

     Голова обласної ради Гліб Пригунов Глеб Пригунов: « Я дуже задоволений, що роботи на такому масштабному об’єкті ведуться за планом. Завдяки спільним зусиллям нашого депутатського корпусу, представників церкви і меценатів – ми бачимо такі швидкі результати!» 

image (4)
image (3)
image (2)
image
image (1)
bottom of page